HRT FINANCIAL LP
Endast köp på öppna marknaden. Namn matchas mot en normaliserad nyckel, så namnesar kan slås ihop.
Köpposter
220
28 fortfarande öppna
Bolag
30
Investerat
14.0 mn SEK
till köpkurs
Snittavkastning
+148,5%
51% positiv
Köp
CAR = 40-dagars marknads- och peerjusterad avkastning| Datum | Bolag | Befattning | Flaggor | Volym | Pris | Värde | CAR 40d |
|---|
Positionsregister
FIFO matchat mot rapporterade avyttringar| Öppnad | Bolag | Status | Antal | Kvarvarande | Ingång | Realiserad | Orealiserad | Dagar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-08-27 | Founder Group Ltd | öppen | 93 k | 93 k | 0,17 | – | −16,5% | 6 |
| 2026-08-27 | Founder Group Ltd | öppen | 93 k | 93 k | 0,17 | – | −16,5% | 6 |
| 2026-08-25 | Founder Group Ltd | delvis stängd | 232 k | 200 k | 0,23 | −0,4% | −36,5% | 1 |
| 2026-08-25 | Founder Group Ltd | delvis stängd | 232 k | 200 k | 0,23 | −0,4% | −36,5% | 1 |
| 2026-08-24 | Zeta Network Group | stängd | 3 k | 0 | 1,80 | −2,2% | – | 2 |
| 2026-08-24 | Zeta Network Group | stängd | 3 k | 0 | 1,80 | −2,2% | – | 2 |
| 2026-08-21 | Founder Group Ltd | stängd | 77 k | 0 | 0,27 | +1,2% | – | 5 |
| 2026-08-21 | Founder Group Ltd | stängd | 77 k | 0 | 0,27 | +1,2% | – | 5 |
| 2026-08-19 | Founder Group Ltd | stängd | 15 k | 0 | 0,38 | −20,3% | – | 7 |
| 2026-08-19 | Founder Group Ltd | stängd | 15 k | 0 | 0,38 | −20,3% | – | 7 |
| 2026-08-18 | Founder Group Ltd | stängd | 62 k | 0 | 0,38 | −20,1% | – | 8 |
| 2026-08-18 | Founder Group Ltd | stängd | 62 k | 0 | 0,38 | −20,1% | – | 8 |
| 2026-08-14 | Founder Group Ltd | stängd | 24 k | 0 | 0,41 | −22,6% | – | 12 |
| 2026-08-14 | Founder Group Ltd | stängd | 24 k | 0 | 0,41 | −22,6% | – | 12 |
| 2026-08-13 | Maison Solutions Inc. | stängd | 8 k | 0 | 1,40 | +6,7% | – | 5 |
| 2026-08-13 | Maison Solutions Inc. | stängd | 8 k | 0 | 1,40 | +6,7% | – | 5 |
| 2026-08-12 | Maison Solutions Inc. | stängd | 23 k | 0 | 1,42 | +5,2% | – | 6 |
| 2026-08-12 | Profusa, Inc. | stängd | 6 k | 0 | 0,96 | +142,9% | – | 5 |
| 2026-08-12 | Maison Solutions Inc. | stängd | 23 k | 0 | 1,42 | +5,2% | – | 6 |
| 2026-08-12 | Profusa, Inc. | stängd | 6 k | 0 | 0,96 | +142,9% | – | 5 |
| 2026-08-10 | Maison Solutions Inc. | stängd | 5 k | 0 | 1,33 | +12,1% | – | 8 |
| 2026-08-10 | Profusa, Inc. | stängd | 4 k | 0 | 0,94 | +143,0% | – | 7 |
| 2026-08-10 | Maison Solutions Inc. | stängd | 5 k | 0 | 1,33 | +12,1% | – | 8 |
| 2026-08-10 | Profusa, Inc. | stängd | 4 k | 0 | 0,94 | +143,0% | – | 7 |
| 2026-08-07 | AIRWA INC. | stängd | 76 k | 0 | 0,08 | +1,3% | – | 4 |
| 2026-08-07 | AIRWA INC. | stängd | 76 k | 0 | 0,08 | +1,3% | – | 4 |
| 2026-08-06 | Profusa, Inc. | stängd | 926 | 0 | 0,94 | +141,3% | – | 11 |
| 2026-08-06 | Profusa, Inc. | stängd | 926 | 0 | 0,94 | +141,3% | – | 11 |
| 2026-08-04 | Profusa, Inc. | stängd | 1 k | 0 | 0,95 | +137,8% | – | 13 |
| 2026-08-04 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 14 k | 0 | 0,92 | +1,8% | – | 2 |
| 2026-08-04 | Profusa, Inc. | stängd | 1 k | 0 | 0,95 | +137,8% | – | 13 |
| 2026-08-04 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 14 k | 0 | 0,92 | +1,8% | – | 2 |
| 2026-08-03 | Profusa, Inc. | stängd | 15 k | 0 | 0,96 | +136,8% | – | 14 |
| 2026-08-03 | Profusa, Inc. | stängd | 15 k | 0 | 0,96 | +136,8% | – | 14 |
| 2026-07-31 | Profusa, Inc. | stängd | 9 k | 0 | 1,05 | +116,0% | – | 17 |
| 2026-07-31 | Profusa, Inc. | stängd | 9 k | 0 | 1,05 | +116,0% | – | 17 |
| 2026-07-31 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 34 k | 0 | 0,94 | −0,7% | – | 6 |
| 2026-07-31 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 34 k | 0 | 0,94 | −0,7% | – | 6 |
| 2026-07-30 | Profusa, Inc. | stängd | 1 k | 0 | 1,01 | +124,6% | – | 18 |
| 2026-07-30 | Profusa, Inc. | stängd | 1 k | 0 | 1,01 | +124,6% | – | 18 |
| 2026-07-29 | Profusa, Inc. | stängd | 1 k | 0 | 1,01 | +124,6% | – | 19 |
| 2026-07-29 | Profusa, Inc. | stängd | 1 k | 0 | 1,01 | +124,6% | – | 19 |
| 2026-07-27 | Li Bang International Corp Inc. | stängd | 1.1 mn | 0 | 0,03 | +7,7% | – | 1 |
| 2026-07-27 | Zeta Network Group | stängd | 9 k | 0 | 2,54 | +10,2% | – | 30 |
| 2026-07-27 | Li Bang International Corp Inc. | stängd | 1.1 mn | 0 | 0,03 | +7,7% | – | 1 |
| 2026-07-27 | Zeta Network Group | stängd | 9 k | 0 | 2,54 | +10,2% | – | 30 |
| 2026-07-24 | Zeta Network Group | stängd | 22 k | 0 | 0,27 | +956,5% | – | 33 |
| 2026-07-24 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 28 k | 0 | 0,95 | +37,4% | – | 13 |
| 2026-07-24 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 28 k | 0 | 0,95 | +37,4% | – | 13 |
| 2026-07-24 | Zeta Network Group | stängd | 22 k | 0 | 0,27 | +956,5% | – | 33 |
| 2026-07-17 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 36 | 0 | 1,77 | −24,1% | – | 20 |
| 2026-07-17 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 36 | 0 | 1,77 | −24,1% | – | 20 |
| 2026-07-16 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 32 k | 0 | 1,82 | −26,2% | – | 21 |
| 2026-07-16 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 32 k | 0 | 1,82 | −26,2% | – | 21 |
| 2026-07-15 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 67 k | 0 | 1,89 | −29,0% | – | 22 |
| 2026-07-15 | Lion Group Holding Ltd | stängd | 67 k | 0 | 1,89 | −29,0% | – | 22 |
| 2026-07-10 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 731 | 0 | 3,11 | +44,1% | – | 4 |
| 2026-07-10 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 731 | 0 | 3,11 | +44,1% | – | 4 |
| 2026-07-09 | 707 Cayman Holdings Ltd.⚠ | delvis stängd | 126 k | 29 k | 1,07 | −43,8% | – | 1 |
| 2026-07-09 | Linkers Industries Ltd⚠ | öppen | 8 k | 8 k | 1,45 | – | – | 55 |
| 2026-07-09 | Bluejay Diagnostics, Inc.⚠ | stängd | 64 k | 0 | 1,51 | −7,3% | – | 1 |
| 2026-07-09 | 707 Cayman Holdings Ltd.⚠ | delvis stängd | 126 k | 29 k | 1,07 | −43,8% | – | 1 |
| 2026-07-09 | Bluejay Diagnostics, Inc.⚠ | stängd | 64 k | 0 | 1,51 | −7,3% | – | 1 |
| 2026-07-09 | Linkers Industries Ltd⚠ | öppen | 8 k | 8 k | 1,45 | – | – | 55 |
| 2026-07-09 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 8 k | 0 | 3,38 | +32,6% | – | 5 |
| 2026-07-09 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 8 k | 0 | 3,38 | +32,6% | – | 5 |
| 2026-07-07 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 11 k | 0 | 1,39 | −10,1% | – | 2 |
| 2026-07-07 | 707 Cayman Holdings Ltd.⚠ | stängd | 137 k | 0 | 1,36 | −28,6% | – | 3 |
| 2026-07-07 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 41 k | 0 | 0,61 | −19,0% | – | 1 |
| 2026-07-07 | 707 Cayman Holdings Ltd.⚠ | stängd | 137 k | 0 | 1,36 | −28,6% | – | 3 |
| 2026-07-07 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 11 k | 0 | 1,39 | −10,1% | – | 2 |
| 2026-07-07 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 41 k | 0 | 0,61 | −19,0% | – | 1 |
| 2026-07-06 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 4 k | 0 | 1,33 | −6,0% | – | 3 |
| 2026-07-06 | iPower Inc.⚠ | stängd | 18 k | 0 | 2,08 | −14,4% | – | 1 |
| 2026-07-06 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 22 k | 0 | 0,08 | +502,0% | – | 2 |
| 2026-07-06 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 22 k | 0 | 0,08 | +502,0% | – | 2 |
| 2026-07-06 | Edible Garden AG Inc⚠ | stängd | 50 k | 0 | 0,12 | −16,8% | – | 1 |
| 2026-07-06 | iPower Inc.⚠ | stängd | 18 k | 0 | 2,08 | −14,4% | – | 1 |
| 2026-07-06 | Edible Garden AG Inc⚠ | stängd | 50 k | 0 | 0,12 | −16,8% | – | 1 |
| 2026-07-06 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 4 k | 0 | 1,33 | −6,0% | – | 3 |
| 2026-07-02 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 24 k | 0 | 1,50 | −16,7% | – | 7 |
| 2026-07-02 | Edible Garden AG Inc⚠ | stängd | 101 k | 0 | 0,13 | −25,0% | – | 5 |
| 2026-07-02 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 24 k | 0 | 1,50 | −16,7% | – | 7 |
| 2026-07-02 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 17 k | 0 | 1,39 | −64,7% | – | 6 |
| 2026-07-02 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 8 k | 0 | 3,54 | +17,6% | – | 12 |
| 2026-07-02 | Edible Garden AG Inc⚠ | stängd | 101 k | 0 | 0,13 | −25,0% | – | 5 |
| 2026-07-02 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 8 k | 0 | 3,54 | +17,6% | – | 12 |
| 2026-07-02 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 17 k | 0 | 1,39 | −64,7% | – | 6 |
| 2026-07-01 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 392 | 0 | 1,63 | −6,8% | – | 7 |
| 2026-07-01 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 4 k | 0 | 3,30 | +26,1% | – | 13 |
| 2026-07-01 | Ridgetech Inc.⚠ | öppen | 10 k | 10 k | 1,50 | – | – | 63 |
| 2026-07-01 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 4 k | 0 | 3,30 | +26,1% | – | 13 |
| 2026-07-01 | Ridgetech Inc.⚠ | öppen | 10 k | 10 k | 1,50 | – | – | 63 |
| 2026-07-01 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 15 k | 0 | 1,14 | −57,0% | – | 7 |
| 2026-07-01 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 392 | 0 | 1,63 | −6,8% | – | 7 |
| 2026-07-01 | Edible Garden AG Inc⚠ | stängd | 266 k | 0 | 0,17 | −40,4% | – | 6 |
| 2026-07-01 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 15 k | 0 | 1,14 | −57,0% | – | 7 |
| 2026-07-01 | Edible Garden AG Inc⚠ | stängd | 266 k | 0 | 0,17 | −40,4% | – | 6 |
| 2026-06-30 | KUSTOM ENTERTAINMENT, INC.⚠ | stängd | 26 k | 0 | 1,11 | +29,7% | – | 1 |
| 2026-06-30 | KUSTOM ENTERTAINMENT, INC.⚠ | stängd | 26 k | 0 | 1,11 | +29,7% | – | 1 |
| 2026-06-30 | Ridgetech Inc.⚠ | öppen | 31 k | 31 k | 1,52 | – | – | 64 |
| 2026-06-30 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 25 k | 0 | 1,38 | −64,5% | – | 8 |
| 2026-06-30 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 7 k | 0 | 3,23 | +28,9% | – | 14 |
| 2026-06-30 | Ridgetech Inc.⚠ | öppen | 31 k | 31 k | 1,52 | – | – | 64 |
| 2026-06-30 | Wheeler Real Estate Investment Trust, Inc.⚠ | stängd | 25 k | 0 | 1,38 | −64,5% | – | 8 |
| 2026-06-30 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 7 k | 0 | 3,23 | +28,9% | – | 14 |
| 2026-06-29 | NOCERA, INC.⚠ | stängd | 118 k | 0 | 0,10 | −1,9% | – | 1 |
| 2026-06-29 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 2.9 mn | 0 | 0,06 | −28,6% | – | 2 |
| 2026-06-29 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 26 k | 0 | 3,44 | +21,0% | – | 15 |
| 2026-06-29 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 4 k | 0 | 1,80 | −14,4% | – | 9 |
| 2026-06-29 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 2.9 mn | 0 | 0,06 | −28,6% | – | 2 |
| 2026-06-29 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 4 k | 0 | 1,80 | −14,4% | – | 9 |
| 2026-06-29 | NOCERA, INC.⚠ | stängd | 118 k | 0 | 0,10 | −1,9% | – | 1 |
| 2026-06-29 | Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc.⚠ | stängd | 26 k | 0 | 3,44 | +21,0% | – | 15 |
| 2026-06-26 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 1.7 mn | 0 | 0,06 | −18,4% | – | 5 |
| 2026-06-26 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 876 | 0 | 1,98 | −18,3% | – | 13 |
| 2026-06-26 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 3 k | 0 | 1,98 | −22,2% | – | 12 |
| 2026-06-26 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 876 | 0 | 1,98 | −18,3% | – | 13 |
| 2026-06-26 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 1.7 mn | 0 | 0,06 | −18,4% | – | 5 |
| 2026-06-26 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 3 k | 0 | 1,98 | −22,2% | – | 12 |
| 2026-06-25 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 8 k | 0 | 2,00 | −19,1% | – | 14 |
| 2026-06-25 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 1.8 mn | 0 | 0,03 | +52,4% | – | 6 |
| 2026-06-25 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 7 k | 0 | 2,06 | −25,2% | – | 13 |
| 2026-06-25 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 1.8 mn | 0 | 0,03 | +52,4% | – | 6 |
| 2026-06-25 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 7 k | 0 | 2,06 | −25,2% | – | 13 |
| 2026-06-25 | NOCERA, INC.⚠ | stängd | 137 k | 0 | 0,09 | +7,7% | – | 5 |
| 2026-06-25 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 8 k | 0 | 2,00 | −19,1% | – | 14 |
| 2026-06-25 | CL Workshop Group Ltd⚠ | delvis stängd | 173 k | 130 k | 0,02 | +982,6% | – | 1 |
| 2026-06-25 | CL Workshop Group Ltd⚠ | delvis stängd | 173 k | 130 k | 0,02 | +982,6% | – | 1 |
| 2026-06-25 | NOCERA, INC.⚠ | stängd | 137 k | 0 | 0,09 | +7,7% | – | 5 |
| 2026-06-24 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 2 k | 0 | 2,32 | −33,6% | – | 14 |
| 2026-06-24 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 2 k | 0 | 2,32 | −33,6% | – | 14 |
| 2026-06-24 | GD Culture Group Ltd⚠ | stängd | 6.1 mn | 0 | 0,02 | −45,3% | – | 2 |
| 2026-06-24 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 949 k | 0 | 0,04 | +6,3% | – | 7 |
| 2026-06-24 | GD Culture Group Ltd⚠ | stängd | 6.1 mn | 0 | 0,02 | −45,3% | – | 2 |
| 2026-06-24 | INLIF Ltd⚠ | stängd | 949 k | 0 | 0,04 | +6,3% | – | 7 |
| 2026-06-23 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 99 | 0 | 2,74 | −40,8% | – | 16 |
| 2026-06-23 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 33 k | 0 | 2,34 | −34,2% | – | 15 |
| 2026-06-23 | Linkers Industries Ltd⚠ | stängd | 33 k | 0 | 2,34 | −34,2% | – | 15 |
| 2026-06-23 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 99 | 0 | 2,74 | −40,8% | – | 16 |
| 2026-06-22 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 7 k | 0 | 2,84 | −42,9% | – | 17 |
| 2026-06-22 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 7 k | 0 | 2,84 | −42,9% | – | 17 |
| 2026-06-18 | YY Group Holding Ltd.⚠ | öppen | 2.2 mn | 2.2 mn | 0,08 | – | – | 76 |
| 2026-06-18 | YY Group Holding Ltd.⚠ | öppen | 2.2 mn | 2.2 mn | 0,08 | – | – | 76 |
| 2026-06-18 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 7.3 mn | 0 | 0,01 | +38,5% | – | 4 |
| 2026-06-18 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 7.3 mn | 0 | 0,01 | +38,5% | – | 4 |
| 2026-06-17 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | delvis stängd | 880 k | 607 k | 0,05 | +8 313,0% | – | 1 |
| 2026-06-17 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | delvis stängd | 880 k | 607 k | 0,05 | +8 313,0% | – | 1 |
| 2026-06-17 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 3 k | 0 | 3,27 | −49,5% | – | 22 |
| 2026-06-17 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 3 k | 0 | 3,27 | −49,5% | – | 22 |
| 2026-06-17 | YY Group Holding Ltd.⚠ | öppen | 556 k | 556 k | 0,13 | – | – | 77 |
| 2026-06-17 | YY Group Holding Ltd.⚠ | öppen | 556 k | 556 k | 0,13 | – | – | 77 |
| 2026-06-16 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | delvis stängd | 235 k | 60 k | 0,29 | +461,8% | – | 23 |
| 2026-06-16 | YY Group Holding Ltd.⚠ | öppen | 1.9 mn | 1.9 mn | 0,14 | – | – | 78 |
| 2026-06-16 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | delvis stängd | 235 k | 60 k | 0,29 | +461,8% | – | 23 |
| 2026-06-16 | YY Group Holding Ltd.⚠ | öppen | 1.9 mn | 1.9 mn | 0,14 | – | – | 78 |
| 2026-06-15 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 2.1 mn | 0 | 0,01 | +15,0% | – | 7 |
| 2026-06-15 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 2.1 mn | 0 | 0,01 | +15,0% | – | 7 |
| 2026-06-15 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 269 k | 0 | 0,10 | +141,4% | – | 3 |
| 2026-06-15 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 269 k | 0 | 0,10 | +141,4% | – | 3 |
| 2026-06-12 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 4.3 mn | 0 | 0,02 | +0,6% | – | 10 |
| 2026-06-12 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 4.3 mn | 0 | 0,02 | +0,6% | – | 10 |
| 2026-06-12 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 48 k | 0 | 0,08 | +186,6% | – | 6 |
| 2026-06-12 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 48 k | 0 | 0,08 | +186,6% | – | 6 |
| 2026-06-11 | Ridgetech Inc.⚠ | stängd | 19 k | 0 | 1,61 | −1,0% | – | 5 |
| 2026-06-11 | Rubico Inc.⚠ | stängd | 485 k | 0 | 0,81 | +17,5% | – | 1 |
| 2026-06-11 | Rubico Inc.⚠ | stängd | 485 k | 0 | 0,81 | +17,5% | – | 1 |
| 2026-06-11 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 2.0 mn | 0 | 0,09 | +146,6% | – | 7 |
| 2026-06-11 | Ridgetech Inc.⚠ | stängd | 19 k | 0 | 1,61 | −1,0% | – | 5 |
| 2026-06-11 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 2.0 mn | 0 | 0,09 | +146,6% | – | 7 |
| 2026-06-10 | Ridgetech Inc.⚠ | stängd | 14 k | 0 | 1,62 | −1,5% | – | 6 |
| 2026-06-10 | Ridgetech Inc.⚠ | stängd | 14 k | 0 | 1,62 | −1,5% | – | 6 |
| 2026-06-10 | Clearmind Medicine Inc.⚠ | delvis stängd | 2.2 mn | 1.7 mn | 0,15 | +206,6% | – | 6 |
| 2026-06-10 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 1.8 mn | 0 | 0,10 | +131,6% | – | 8 |
| 2026-06-10 | Clearmind Medicine Inc.⚠ | delvis stängd | 2.2 mn | 1.7 mn | 0,15 | +206,6% | – | 6 |
| 2026-06-10 | YY Group Holding Ltd.⚠ | stängd | 2.2 mn | 0 | 0,15 | −21,3% | – | 2 |
| 2026-06-10 | YY Group Holding Ltd.⚠ | stängd | 2.2 mn | 0 | 0,15 | −21,3% | – | 2 |
| 2026-06-10 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 725 k | 0 | 0,02 | −18,1% | – | 12 |
| 2026-06-10 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 1.8 mn | 0 | 0,10 | +131,6% | – | 8 |
| 2026-06-10 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 725 k | 0 | 0,02 | −18,1% | – | 12 |
| 2026-06-09 | Ridgetech Inc.⚠ | stängd | 25 k | 0 | 1,78 | −10,6% | – | 7 |
| 2026-06-09 | Ridgetech Inc.⚠ | stängd | 25 k | 0 | 1,78 | −10,6% | – | 7 |
| 2026-06-08 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 1.4 mn | 0 | 0,05 | −65,6% | – | 14 |
| 2026-06-08 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 2.3 mn | 0 | 0,11 | +53,9% | – | 10 |
| 2026-06-08 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 1.4 mn | 0 | 0,05 | −65,6% | – | 14 |
| 2026-06-08 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 2.3 mn | 0 | 0,11 | +53,9% | – | 10 |
| 2026-06-05 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 17 k | 0 | 0,39 | +232,5% | – | 34 |
| 2026-06-05 | GMEX Robotics Corp⚠ | stängd | 65 k | 0 | 0,92 | +6,9% | – | 3 |
| 2026-06-05 | GMEX Robotics Corp⚠ | stängd | 65 k | 0 | 0,92 | +6,9% | – | 3 |
| 2026-06-05 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | delvis stängd | 341 k | 54 k | 0,21 | +890,3% | – | 3 |
| 2026-06-05 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 55 k | 0 | 0,09 | +75,4% | – | 13 |
| 2026-06-05 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | delvis stängd | 341 k | 54 k | 0,21 | +890,3% | – | 3 |
| 2026-06-05 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 17 k | 0 | 0,39 | +232,5% | – | 34 |
| 2026-06-05 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 55 k | 0 | 0,09 | +75,4% | – | 13 |
| 2026-06-04 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 1.4 mn | 0 | 0,11 | +55,4% | – | 14 |
| 2026-06-04 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 1.4 mn | 0 | 0,11 | +55,4% | – | 14 |
| 2026-06-04 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 844 k | 0 | 0,08 | −74,4% | – | 18 |
| 2026-06-04 | Aditxt, Inc.⚠ | stängd | 844 k | 0 | 0,08 | −74,4% | – | 18 |
| 2026-06-03 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 124 k | 0 | 0,43 | +189,3% | – | 36 |
| 2026-06-03 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | stängd | 904 k | 0 | 0,66 | −14,2% | – | 5 |
| 2026-06-03 | Vision Marine Technologies Inc.⚠ | stängd | 124 k | 0 | 0,43 | +189,3% | – | 36 |
| 2026-06-03 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 12 k | 0 | 0,88 | −10,7% | – | 1 |
| 2026-06-03 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 12 k | 0 | 0,88 | −10,7% | – | 1 |
| 2026-06-03 | Decent Holding Inc. | stängd | 65 k | 0 | 4,71 | +13,7% | – | 1 |
| 2026-06-03 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | stängd | 904 k | 0 | 0,66 | −14,2% | – | 5 |
| 2026-06-03 | Decent Holding Inc. | stängd | 65 k | 0 | 4,71 | +13,7% | – | 1 |
| 2026-06-02 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 23 k | 0 | 0,94 | −17,3% | – | 2 |
| 2026-06-02 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 23 k | 0 | 0,94 | −17,3% | – | 2 |
| 2026-06-01 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | stängd | 620 k | 0 | 0,05 | +1 189,0% | – | 7 |
| 2026-06-01 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 2.7 mn | 0 | 0,14 | +9,6% | – | 17 |
| 2026-06-01 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | stängd | 620 k | 0 | 0,05 | +1 189,0% | – | 7 |
| 2026-06-01 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 2.7 mn | 0 | 0,14 | +9,6% | – | 17 |
| 2026-05-28 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | stängd | 599 k | 0 | 0,12 | +405,1% | – | 11 |
| 2026-05-28 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 1.5 mn | 0 | 0,09 | +54,3% | – | 21 |
| 2026-05-28 | Hub Cyber Security Ltd.⚠ | stängd | 599 k | 0 | 0,12 | +405,1% | – | 11 |
| 2026-05-28 | WORK Medical Technology Group LTD⚠ | stängd | 1.5 mn | 0 | 0,09 | +54,3% | – | 21 |
| 2026-05-26 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 28 k | 0 | 0,92 | −13,9% | – | 9 |
| 2026-05-26 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 28 k | 0 | 0,92 | −13,9% | – | 9 |
| 2026-05-22 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 138 k | 0 | 0,99 | −20,0% | – | 13 |
| 2026-05-22 | NewGenIvf Group Ltd⚠ | stängd | 138 k | 0 | 0,99 | −20,0% | – | 13 |

